Usuwanie przebarwień i tatuaży ze skóry.

Kobiety dbają o swoją urodę, dlatego też chętnie odwiedzają salony urody. Oczywiście salon urody, powinien być wyposażony w rozmaite urządzenia kosmetyczne, które będą wykorzystywane do różnych zabiegów.

Z pewnością jest kilka rzeczy, które są niezbędnym wyposażeniem w salonie kosmetycznym. Często w salonach kosmetycznych robi się paznokcie, dlatego też na pierwszym miejscu będzie lampa do paznokci. Służy ona przede wszystkim do szybszego wysuszenia paznokci, po wysuszeniu pomocne będą także frezarki do paznokci. Służą one do jak najlepszego usunięcia skórek, które trudno usunąć zwykłymi metodami. Jest on naprawdę wspaniałym urządzeniem, ułatwia i przyspiesza nam pracę. W kosmetyce estetycznej z pewnością bardzo dobrym pomysłem będą zabiegi laserowe. Dzięki nim można usuwać różnego rodzaju blizny, rozstępy czy też tatuaże. Może być także stosowany w celach odmładzających może być on wykorzystany do usuwania wszystkich znaków na ciele które są typowe dla starzejącej się skóry. Obecnie wykorzystuje się nowoczesny laser pikosekundowy, jest to bardzo krótki impuls, dzięki czemu kontakt ze skórą jest bardzo krótki. Jest to zabieg bezpieczny i praktycznie bezbolesny i co ważne okres rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Dzięki temu nie występuje ryzyko poparzeń czy przegrzania. Działanie lasera pikosekundowego powstaje efekt fotoakustyczny, rozbija niepożądane pigmenty w skórze przez co eliminuje je z organizmu. Pobudza komórki do produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra będzie wyraźnie odmłodzona. Zatem bardzo dobrym pomysłem jest laser pikosekundowy efekty są bardzo zadowalające, przez co coraz więcej salonów urody wykorzystuje tego rodzaju urządzenia. Jeżeli zatem posiadamy tatuaż kiedy był zrobiony w młodości a obecnie już nam się nie podoba możemy go bezpiecznie usunąć. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla kobiet po ciąży, które będą chciały usunąć rozstępy. Dodatkowo tego rodzaju metoda usuwa różnego rodzaju blizny.

Kornelia