Serwis i naprawa

Zapraszamy wszystkie osoby posiadające sprzęt fotograficzny, który uległ uszkodzeniu do skontaktowania się z naszym serwisem.

Prowadzimy nasz serwis od bardzo dawna, co pozwoliło nam na zdobycie bardzo potrzebnej w tej branży wiedzy i doświadczenia. Przekłada się to na wysokiej jakości usługi, z których są zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Gwarantujemy stosowanie najlepszych części, które gwarantują, że sprzęt będzie działał jak nowy. Mamy w ofercie części droższe, ale oryginalne jak i tańsze zamienniki. To klient decyduje, co ma znaleźć się w jego aparacie. My dostosowujemy się do wszystkich potrzeb.

W serwisie korzystamy z najbardziej nowoczesnego sprzętu pozwalającego na szybkie zdiagnozowanie problemu. Mamy najlepszy sprzęt lutowniczy jak i stanowiska naprawcze do różnych układów znajdujących się w aparatach cyfrowych.

Klienci, który się do nas zgłoszą mogą liczyć na naprawy:
-SMD,
– BGA,
-chipów CPU,
-złączy SMD.

Nasz serwis zanim ma wymienić jakiekolwiek części sprawdza czy nie istnieje możliwość ich naprawy. Oceniamy koszty wymiany i naprawy i przedstawiamy klientowi fachową wycenę. Klienci, którzy mają do nas bardzo daleko mają możliwość wysłania aparatu pocztą. Prosimy tylko dodanie do paczki krótkiego opisu, co się z aparatem złego dzieje. Po szybkim zdiagnozowaniu skontaktujemy się w Państwem i powiemy jak sprawa wygląda. Pomożemy też podjąć decyzje, co należy dalej zrobić z aparatem, który jest uszkodzony.

Wybierając nasz serwis klient otrzymuje:
– gwarancje na wszystkie dokonane naprawy i wymiany sprzętu,
– fachowe doradztwo,
– możliwość odsprzedania uszkodzonego aparatu cyfrowego na części.

Najczęściej naprawy uszkodzeniu sprzętu nie trwają dłużej jak dwa do trzech dni. Jeśli będzie to poważniejsza awaria to skontaktujmy się z klientem i powiemy ile czasu musi czekać. Zapraszam do naszego profesjonalnego serwisu gdzie zajmujemy się nawet takimi paramentami, które zostały przez innych spisane na straty. My na pewno zrobimy wszystko żeby sprzęt znów działał.