Wyjątkowy fotobraz na indywidualne zamówienie

Obecnie coraz większym powodzeniem cieszą się fotoobrazy, są to obrazy które powstają na podstawie naszych zdjęć, w tym przypadku oczywiście możemy wykorzystać dowolną fotografię, może być to także zdjęcie wykonane za pomocą telefonu komórkowego, czy też aparatu cyfrowego.

Z całą pewnością będzie to bardzo oryginalny pomysł, zdjęcie pojawi się na płótnie, charakterystyczna powierzchnia obrazu z pewnością będzie czymś wyjątkowym, odróżniającym się od innych grafik przy tych dużych fotografii jakie umieszczamy najczęściej na naszych ścianach.

Wyjątkowy fotobraz na indywidualne zamówienie

Fotoobrazy na płótnie wykonane z naszych zdjęć

Obecnie stosowane technologie pozwalają uzyskać obraz bardzo wysokiej jakości, mogą zostać odwzorowane szczegóły ze zdjęć w dużej rozdzielczości, możemy oczywiście także wybrać duży obraz, może on posiadać maksymalną wielkość jest 140 x 140 centymetrów. Oczywiście możemy ustawić kadry w kształcie prostokątów w orientacji poziomej czy też pionowej. Zdjęcie będziemy wysyłali za pomocą specjalnej strony internetowej, wystarczy wybrać plik który chcemy umieścić na obrazie, wysłać go do firmy poligraficznej która zajmie się resztą.

Naturalnie jest to doskonały pomysł na uchwycenie wyjątkowej chwili, może być to przykładowo zdjęcie naszego dziecka, często także pary małżeńskie tworzą obrazy ze swoich zdjęć ślubnych, mogą być to także zdjęcia rodzinne, zdjęcia z wakacji. Oczywiście może być to także wspaniały prezent dla naszych bliskich, możemy wykonać obraz ze zdjęcia naszego dziecka, podarować go dziadkom.

Nasze zdjęcie zostanie wydrukowane na wysokiej jakości płótnie, następnie płótno jest naciągane na sosnową ramę, dzięki temu obraz będzie bardzo wytrzymały, w tym przypadku stosowane są farby wodoodporne, a kolory są bardzo realistyczne. Naturalnie jest to obraz który możemy łatwo wyczyścić, wytrzeć z kurzu. Dlatego też fotoobrazy na płótnie cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością coraz częściej widzimy je na ścianach w wielu domach.

Kornelia