W jakich miejscach najlepiej jest poznawać dziewczyny

Jest wielu mężczyzn, którzy są dobrzy w podrywaniu dziewczyn, ale często nie są dobrzy w wyjaśnianiu, jak to robią.

Przede wszystkim musisz zrozumieć niektóre z podstawowych zasad podrywania kobiet i opracować podejście, które pomoże usłyszeć zgodę na spotkanie o wiele częściej, gdy zapraszasz dziewczynę na randkę po raz pierwszy. Nie daj sobie wmówić, że dziewczyny można poznać tylko wtedy, gdy jesteś na imprezie, w barze lub pubie. Nigdy nie wiesz, gdzie i kiedy możesz spotkać dziewczynę, która byłaby otwarta na wieczór z tobą, gdybyś dobrze rozegrał całą sytuację. Jeśli chcesz znaleźć dziewczynę, którą mógłbyś poderwać, miej oczy szeroko otwarte, gdziekolwiek jesteś, czy to w pracy, w kawiarni, na ulicy, w księgarni, praktycznie w każdym miejscu publicznym. Biorąc to pod uwagę, należy jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Większość ludzi nie chodzi do sklepu spożywczego ani do banku, ponieważ mają nadzieję znaleźć romans, dlatego konwencjonalna mądrość słusznie sugeruje, że bary, kluby i imprezy to najlepsze miejsca na spotkanie potencjalnych partnerów. Nie oczekuj dobrej odpowiedzi, jeśli spróbujesz podrywać dziewczyny w miejscach, do których muszą się udać, ponieważ wymaga tego życie, jak zakupy spożywcze czy środków czystości. Zamiast tego weź pod uwagę targi na świeżym powietrzu, parki, deptaki, kawiarnie i inne miejsca, do których ludzie chodzą, ponieważ chcą wyjść z domu. W jakich miejscach najlepiej jest poznawać dziewczyny

Jest prawdopodobne, że dziewczyny w takich miejscach będą przynajmniej nieco bardziej otwarte na poznawanie nowych ludzi, ponieważ nie mają ważnych rzeczy do zrobienia.

Wiele pomysłów jak poderwać dziewczynę możesz znaleźć w Internecie i w poradnikach dla mężczyzn. O ile nie masz nadziei zostać kimś w rodzaju nałogowego podrywacza, zerknij na palec wybranej dziewczyny, którą chcesz zaprosić na randkę. Jeśli dziewczyna nosi obrączkę lub pierścionek na którymkolwiek palcu serdecznym, prawdopodobnie jest mężatką lub jest zaręczona. Uszanuj to i zostaw ją w spokoju, o ile nie chcesz mieć w przyszłości poważnych problemów uczuciowych.

Kornelia