Ferie i wakacje w Zakopanem

Ferie w Zakopanem to super atrakcja dla dzieci i dorosłych. Tym bardziej, że zimą mało gdzie obecnie jest śnieg.

W Zakopanem go nie brakuje, dlatego na spokojnie będzie można cieszyć się zimową aurą. W mieście gdzie mieszkamy nie jest nam to potrzebne, ale teraz, kiedy jesteśmy na feriach? Cieszmy się śniegiem i bawmy się tak długo jak to tylko jest możliwe. Można bawić się na stokach. Jeździmy na desce, na nartach czy na sankach. Każdy w każdym wieku znajdzie dla siebie coś, co będzie mógł robić podczas ferii w Zakopanem. Odkąd ferie są podzielone na województwa to o wiele łatwiej można znaleźć noclegi dla siebie. Weźmy pod uwagę to, że na raz do Zakopanego jedzie kilkaset tysięcy osób.

Baza noclegowa w mieście jest bardzo dobrze przygotowana, ale jednak ma swoje ograniczenia, dlatego trzeba się liczyć z tym, że wszystkiego dla wszystkich nie wystarczy. To, dlatego jeśli tylko usłyszmy, kiedy nasze dzieci mają ferie to szukamy noclegów dla siebie. Im wcześniej zaczniemy to robić tym większe mamy szanse na znalezienie miejsca, które spełni nasze oczekiwania. Na ostatnią chwile nawet w Kościelisku może nie być noclegów.

Tak to właśnie wygląda, dlatego przyjazd do Zakopanego może stanąć pod znakiem zapytania. Na pewno tego nie chcemy dziecku i sobie robić? To, dlatego zaczynamy szukać noclegów wtedy, kiedy inni szukają późnych wyjazdów wakacyjnych.

Jeśli jedziemy w większej grupie to najbardziej opłacalne będą dla nas apartamenty. Można będzie łatwo i szybko znaleźć miejsce komfortowe, a nawet takie, które będzie urządzone w regionalnym stylu. Mamy apartamenty z dala od miasta gdzie w kilkanaście minut możemy na pieszo dojść do Krupówek. Można również wybrać Zakopane apartamenty w samym centrum miasta. Wtedy w kilka chwil jesteśmy na Krupówkach i można korzystać ze wszystkich atrakcji tego miejsca. Ceny są zależne od tego na jak długo wybieramy się do Zakopanego i jak duży apartament jest nam potrzebny. Jeśli pojedziemy w komplecie, jaki jest przewidziany do wybranego apartamentu to cena za osobę będzie bardzo niska.

Kornelia