Implantologia – gdzie szukać pomocy?

Współczesna stomatologia to nie tylko leczenie próchnicy oraz inne podstawowe zabiegi. Mówiąc o współczesnej medycynie stomatologicznej, nie można nie wskazać na implantologię. Jest to ten dział, który coraz mocniej się rozwija, na który istnieje coraz większe zapotrzebowanie oraz który daje coraz większe możliwości.

Implanty zębów wszczepiane w poznańskiej klinice Sobota House of Denistry to bez wątpienia bardzo wysoka jakość i pełne zadowolenie pacjentów. Implanty w sposób naturalny uzupełniają braki w uzębieniu zrastając się z kośćmi szczęki. Implanty zębów w tym miejscu wykonuje się z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nie ma mowy o konieczności dokonywania jakichkolwiek poprawek. Pełne zadowolenie pacjentowi jest zagwarantowane, a dzięki temu z tejże usługi w klinice korzysta coraz większa grupa osób.

Jak wygląda proces wszczepienia implantów?

Można z jednej strony obawiać się tego procesu. Tak naprawdę to brak odpowiedniej wiedzy powoduje ów strach. W poznańskiej klinice mamy do czynienia z następującym procesem w procedurze wszczepienia implantów zębowych:

  • konsultacja z pacjentem
  • wykonanie tomografii 3D
  • wykonanie szablonu
  • właściwy zabieg, przy którym również nakłada się na implant specjalną śrubę
  • po kilku tygodniach od zabiegu można na implant nałożyć koronę, która swoim wyglądem przypomina naturalny ząb. Tenże czas potrzebny jest na to, aby implant zrósł się z kością w szczęce.

Implantologia zębów w poznańskiej klinice wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. To oczywiście przekłada się na fakt, że każdy pacjent jest w pełni zadowolony z uzyskanych rezultatów. Pozytywne opinie są oczywiście najlepszą rekomendacją dla tejże kliniki. Jeśli ktoś żywo jest zainteresowany zastosowaniem implantów, to na pewno nie powinien pominąć strony internetowej implanty Poznań, na której mamy podane wyczerpujące informacje, decydujące o możliwości przekonania.

Kornelia