Shoper integracja z Allegro – korzystaj ze wszystkich dostępnych możliwości

Sprzedaż online cieszy się coraz większym powodzeniem.

Wygoda, komfort oraz brak konieczności tłoczenia się w galeriach czy sklepach to jedne z wielu zalet tego rodzaju zakupów. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie sklepów internetowych. Jedną z platform, które cieszą się powodzeniem jest Shoper. Platforma ta zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności do prowadzenia sprzedaży na wysokim poziomie. Co zrobić, jednak jeśli sprzedaż dobrze prosperuje na Allegro? Jak sprawić, aby wszystko było dostępne w jednym miejscu? Najlepszym sposobem na to, jest Shoper integracja z allegro. Sprawdź jakie możliwości daje.

Platforma Shoper jako gwarancja niezliczonych możliwości

Platforma Shoper jest jedną z najpopularniejszych na naszym rynku. Dlatego też charakteryzuje się dużą funkcjonalnością. Jednak okazuje się często, że im więcej zamówień tym obsługa całego procesu ich realizacji jest czasochłonna. Zwłaszcza jeśli składane są na różnych platformach. Jest niezawodny sposób, jak temu zaradzić. Shoper integracja z allegro możliwa jest dzięki ErpBox. A co to takiego? Jest to nowoczesna platforma do zarządzania sprzedażą internetową. Stale się rozwija, dzięki czemu masz możliwość korzystania z najnowocześniejszych udogodnień w e-handlu.

Shoper integracja z allegro, dzięki platformie ErpBox

Jedna z funkcjonalności, jaką oferuje ErpBox jest Shoper integracja z Allegro – zobacz tutaj: https://www.erpbox.pl/shoper-allegro-ebay-amazon-integracja-pelna-korzysci/, aby poznać więcej szczegółów na temat integracji. Dzięki niej masz możliwość zarządzania zamówieniami z jednego miejsca. Pozwoli Ci to zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Obsługa zamówień w tym połączeniu obejmuje m.in.:

  • adres osoby płacącej za zakup;
  • adres odbiorcy przesyłki;
  • zamówione przedmioty;
  • datę złożenia zamówienia;
  • ogólne informacje o przesyłce.

Zastanawiasz się nad tym, czy jest to rozwiązanie, które naprawdę pomoże Ci w prowadzeniu biznesu? Możesz łatwo się o tym przekonać. Załóż darmowe konto i skorzystaj z 21-dniowych testów. Dopiero po tym czasie zdecyduj, czy warto – a jest duża szansa, iż to właśnie będzie Twój krok naprzód w e-handlu.

Kornelia