Przydatny artykuł o refluksie kwasu, który zawiera wiele przydatnych wskazówek

Czy pomarańcze sprawiają, że jesz je ponownie? A co z myślą o położeniu się po jedzeniu? Refluks kwaśny może być spowodowany spożywaniem pokarmów bogatych w tłuszcze i kwasy, co może mieć na ciebie wpływ.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak na dobre pozbyć się objawów.Prowadź dziennik diety. Każdy jest inny, a to, które pokarmy wywołają twój refluks, może nie być takie samo jak moje. Zapisz, jak się czujesz przed, w trakcie i po każdym posiłku, i dołącz listę tego, co jesz i pijesz przez cały dzień. Po miesiącu powinieneś mieć jaśniejszy obraz tego, które pokarmy powodują największy smutek.Aby uzyskać szybką ulgę, wybierz gumę o smaku cynamonu. Kiedy żujesz gumę, gruczoły ślinowe przyspieszają, co może pomóc zneutralizować kwas żołądkowy. Ponadto połkniesz więcej i pomożesz usunąć kwas z przełyku. Wreszcie, wybierając smaki inne niż miętowe i cytrusowe, nie wywołasz refluksu żołądkowego.Trzymaj gumę do żucia pod ręką. Żucie gumy nie tylko odświeża oddech, ale także powoduje ślinienie. Pomaga to wypłukać kwas z przełyku iz powrotem do żołądka, gdzie należy. Wybierając smak, unikaj cytrusów i mięty. Mięta może powodować rozluźnienie zwieracza przełyku, a cytrusy są bogate w kwasy.Zwróć się do soku z aloesu, aby uzyskać kojący sposób na wyleczenie szkód, jakie może spowodować refluks kwasowy. Zmniejsza stan zapalny w przełyku i wyściółce samego żołądka. Wystarczy pół szklanki przed posiłkiem, aby wspomóc regenerację przewodu pokarmowego, ale pamiętaj, że jest to również środek przeczyszczający!Czy twój głos łamie się od czasu do czasu? Jeśli masz ochrypły głos, może to być spowodowane tym, że kwas żołądkowy dostaje się do gardła. Nie, nie przeziębiasz się. Info Biznes - Biznesowe porady i ciekawostki

To jest refluks kwaśny.

Leki, zmiana diety i pozostawanie w pozycji pionowej po jedzeniu mogą pomóc Ci odzyskać głos. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z lekarzem.Świetnym sposobem na zminimalizowanie refluksu kwasu w nocy jest zjedzenie największego posiłku w ciągu dnia w porze lunchu. Chcesz, aby jak najwięcej jedzenia zostało strawione przed pójściem spać. Zmień swoje nawyki żywieniowe, aby uwzględnić duży lunch i bardzo małą kolację.Spróbuj włożyć do ust kilka kawałków gumy do żucia za każdym razem, gdy odczuwasz objawy refluksu żołądkowego. Spowoduje to, że organizm wytworzy znacznie większą ilość śliny niż zwykle, a to pomoże zneutralizować kwas w żołądku.Zmniejsz refluks kwasu poprzez osiągnięcie i utrzymanie prawidłowej wagi. Jedną z głównych przyczyn refluksu kwasu jest otyłość. Nawet utrata bardzo małego procentu wagi może znacznie poprawić objawy refluksu żołądkowego. Nie przechodź jednak na dietę awaryjną.Staraj się unikać jedzenia czekolady, jeśli masz problemy z refluksem żołądkowym. Kofeina i alkaloidy zawarte w czekoladzie zwykle nie zgadzają się z osobami, które mają ten problem. Jeśli musisz mieć czekoladę, każdą w małych ilościach i wybierz ciemniejszą czekoladę, ponieważ zawiera ona przeciwutleniacze.Zrzuć nadmiar kilogramów. Nadwaga, zwłaszcza gdy znajduje się w okolicy pasa, może zwiększyć częstotliwość, z jaką cierpisz na refluks żołądkowy. Tłuszcz wokół żołądka i przełyku wywiera na nie nacisk, powodując ich nieprawidłowe działanie i powodując zgagę. Nawet utrata kilku kilogramów może przynieść znaczną ulgę.Teraz, gdy przeczytałeś ten artykuł, wiesz, czego należy, a czego nie należy unikać, jeśli chodzi o refluks żołądkowy. Zmiany, które należy wprowadzić w diecie, powinny być widoczne. Życie pełnią życia bez cierpienia na refluks żołądkowy jest tym, czego się tutaj nauczyłeś. Zacznij zmieniać swoje nawyki i znów możesz cieszyć się jedzeniem!

Kornelia