Porady, jak najlepiej wykorzystać swoją garderobę

Czy widziałeś kiedyś celebrytę w telewizji i pomyślałeś: „Chciałbym mieć to, co on lub ona ma na sobie”? Jeśli tak, to masz szczęście.

Bardzo łatwo jest mieć modę, która pasuje do mody twoich ulubionych celebrytów. Oto kilka wskazówek dotyczących mody, które pomogą Ci osiągnąć hollywoodzki wygląd.Jeśli wybierasz się bezpośrednio z pracy na wieczorne wyjście na miasto, zabierz ze sobą kilka podstawowych makijaży, aby zmienić swój wygląd. Rozważ ciemniejszą szminkę i trochę przydymionych cieni do powiek, aby zmienić swój wygląd. Możesz również nieco przyciemnić rumieniec, zapewniając kontur na ciemniejszy czas. Te trzy produkty ułatwią przejście.Wybierając ubrania, zastanów się, w jakiej jesteś porze roku. Jeśli dobrze wyglądasz w czerwieniach i pomarańczach, jesteś „latem” i prawdopodobnie będziesz dobrze wyglądać w każdym ciepłym kolorze (np. żółtym). Jeśli dobrze wyglądasz w błękitach, prawdopodobnie jesteś „zimą” i dobrze wyglądasz również w bieli i szarości.Jeśli nosisz pończochy, miej przy sobie małą buteleczkę przezroczystego lakieru do paznokci. Jeśli wpadniesz w przeszkodę lub złapiesz, mała kropla pasty pomoże ją zatrzymać, zanim stanie się zła. Pamiętaj, że do pracy wystarczy niewielka ilość, więc nie przesadzaj, bo będziesz miał lepki bałagan.Japonki to wygodny rodzaj obuwia na codzienne okazje, ale nie noś ich do pracy ani w sytuacjach formalnych. Poszukaj eleganckich, ale wygodnych butów na niskim obcasie do codziennego noszenia do pracy. Wysokie obcasy powinny być zarezerwowane na oficjalne okazje, zwłaszcza jeśli nie będziesz musiała dużo stać lub chodzić.Nie kupuj ubrań tylko dlatego, że są na wyprzedaży. Porady, jak najlepiej wykorzystać swoją garderobę

Jeśli nie będziesz w nim dobrze wyglądać, nigdy więcej go nie założysz.

Zostanie zignorowany, ponieważ zajmie miejsce w Twojej szafie.Dobrą wskazówką modową jest rozpoczęcie eksperymentowania ze swoim stylem, jeśli znudziła Ci się garderoba. Możesz to zrobić, po prostu wypróbowując nowy rodzaj odzieży, którego nigdy wcześniej nie nosiłeś, na przykład szalik lub pewien rodzaj sukienki. To z pewnością odświeży Twoją garderobę.Okresowo czyść swoją szafę. Chociaż możesz myśleć, że posiadanie większej ilości ubrań oznacza więcej opcji, to nie jest prawda. Szafa przepełniona opcjami faktycznie ogranicza twoje możliwości modowe. Zmniejsz swoją garderobę; pozbądź się rzeczy, których już nie nosisz. Klasyczne ubrania, które można mieszać i dopasowywać, będą bardziej przydatne niż rzeczy z ostatnich dziesięcioleci, których się trzymałeś.Nie rób zakupów pod wpływem mody. Kupując pod wpływem impulsu, często dokonujesz złych wyborów. Ubrania mogą nie pasować tak dobrze, jak się spodziewałeś, lub tak naprawdę nie pasują do niczego w twojej szafie. Przed dokonaniem zakupu zadaj sobie pytanie, czy naprawdę tego potrzebujesz i czy masz przedmioty, które mogą go komplementować.Czy nadszedł czas, aby zainwestować w nową parę dżinsów? Istnieje wiele fasonów i rozmiarów do wyboru po wejściu do sklepu. To wszystko może być trochę przytłaczające. Rozważ kupowanie tylko klasycznych i trwałych stylów dżinsów. Te style świetnie wyglądają na większości ludzi i pomogą Ci w pełni wykorzystać swoje pieniądze.Teraz, gdy masz już te modowe wskazówki, nie musisz podziwiać swoich ulubionych stylizacji celebrytów na ekranie telewizora. Możesz naprawdę wyglądać jak twoje ulubione gwiazdy. Jest tak wiele elementów garderoby, których możesz użyć, aby osiągnąć ten wygląd, więc idź tam i je znajdź.

Kornelia