Jakie zabiegi dostępne są w salonach kosmetycznych?

Obecnie w gabinetach kosmetycznych znajdziemy wiele zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających, z których możemy skorzystać.

Są to zabiegi nieinwazyjne lub mało inwazyjne, dzięki czemu są dla nas bezpieczne i nie ma ryzyka powstawania blizn czy powikłań, jak po operacjach plastycznych. Dzięki czemu każda kobieta może zawsze czuć się pięknie i młodo, bez względu na wiek. W salonach kosmetycznych możemy również skorzystać z depilacji laserowej czy zabiegów wyszczuplających sylwetkę.

Jakie zabiegi dostępne są w salonach kosmetycznych?

W gabinetach kosmetologii możesz wyszczuplić sylwetkę i odmłodzić twarz

Kriolipoliza to skuteczny zabieg wyszczuplający, z którego mogą skorzystać osoby z upartymi obszarami tkanki tłuszczowej, na które nie działa dieta czy ćwiczenia. Kriolipoliza opiera się na odkryciu, że komórki tłuszczowe są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane niską temperaturą niż inne komórki, takie jak tkanki skóry. Niska temperatura uszkadza komórki tłuszczowe. Uraz wywołuje reakcję zapalną organizmu, co powoduje obumarcie komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane z organizmu. Na pełne efekty zabiegu trzeba poczekać około dwóch do czterech miesięcy.

Wyrażamy nasze emocje za pomocą twarzy i chociaż mimika twarzy jest czymś normalnym, faktem jest, że z czasem powoduje to drobne linie i zmarszczki. Dzięki mikrodermabrazji diamentowej możesz znów cieszyć się młodszą skórą bez zmarszczek. Za pomocą złuszczania mechanicznego można znacznie zredukować zmarszczki, eliminując zewnętrzne warstwy martwego naskórka. Jest to proces i zwykle potrzeba od trzech do sześciu zabiegów, aby skutecznie usunąć martwy naskórek i odsłonić młodą, gładką i jędrną skórę.

Więcej informacji o dostępnych zabiegach znajdziesz na stronie http://studio-kosmetyki.pl. W gabinetach kosmetycznych możemy również wykonać makijaż permanentny czy mikroblading brwi. Makijaż permanentny jest to rodzaj tatuażu kosmetycznego, dzięki czemu można pięknie podkreślić kształt brwi, oka czy ust, zastosować różne kolory. W ten sposób zawsze wygląda się dobrze bez konieczności nakładania wielu kosmetyków do makijażu. Rezultaty mikrobladingu utrzymują się od roku do trzech lat, w zależności od rodzaju skóry. Aby brwi wyglądały świeżo i były pełne, eksperci zalecają retusz co 12-18 miesięcy.

Kornelia