Megawatowy uśmiech może być Twój dzięki tym wskazówkom dotyczącym wybielania

Masz poplamione, przebarwione zęby? Interesujesz się wybielaniem zębów, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Nie pozwól, aby Twoje przebarwione zęby przeszkodziły Ci w cieszeniu się życiem. W tym artykule znajdziesz wiele prostych, prostych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć i zapewnić sukces w wybielaniu zębów.Białe zęby wymagają dobrych nawyków higienicznych. Zaplanuj wizytę u dentysty co sześć miesięcy, najlepiej umawiając się na następną wizytę podczas każdego sprzątania. Możesz to odpuścić, ale sprzątanie jest objęte ubezpieczeniem i powinieneś je przeprowadzać co dwa lata.Rzuć palenie teraz. Dym i nikotyna z papierosów mogą przebarwiać nasze zęby.Upewnij się, że nakładki do wybielania zębów są prawidłowo dopasowane do ust. Jeśli nie będą dobrze pasować, istnieje duża szansa, że ​​spowodują problemy z dziąsłami. Jeśli zauważysz, że Twoje dziąsła są bardziej wrażliwe lub odczuwasz jakikolwiek ból, przestań używać produktu i udaj się do dentysty.Pamiętaj, aby starannie wybrać produkt do wybielania zębów. Znajdź taki, który zawiera środek wybielający średniej klasy. Jeśli nie uzyskujesz pożądanych rezultatów, ale dobrze to tolerujesz, możesz przejść na wyższy poziom środka wybielającego. Upewnij się, że ma na sobie pieczęć ADA.Możesz pomóc chronić zęby przed przebarwieniami, płucząc usta wodą po jedzeniu. Pomoże to zapobiec przebarwieniu zębów. To płukanie zapobiegawcze nie pozwoli na utrwalenie plam.Wypłucz usta po wypiciu kawy lub herbaty. Megawatowy uśmiech może być Twój dzięki tym wskazówkom dotyczącym wybielania

Oba są dobrze znane z przebarwiania zębów.

Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj całkowicie wyeliminować go z diety. To samo dotyczy sody i wina; mogą zabarwić zęby tak samo, jeśli nie bardziej, jak kawa i herbata.Po przejściu zabiegu wybielania zębów będziesz chciał uniknąć picia rzeczy lub jedzenia pokarmów, o których wiadomo, że przebarwiają zęby. Świeżo wybielone zęby są podatne na wchłanianie środków przebarwiających, które są w tych rzeczach i możesz znaleźć się w gorszej sytuacji niż przed leczeniem zębów.Elektryczne szczoteczki do zębów naprawdę pomogą Ci wygrać walkę z żółtymi zębami. Pulsujące szczoteczki skuteczniej eliminują płytkę nazębną niż tradycyjna szczoteczka, dzięki czemu Twoje zęby będą bielsze. Pomoże to również lepiej zwalczać zapalenie dziąseł i ubytki niż tradycyjna szczoteczka.Aby zachować białe zęby, używaj słomki do picia napojów o dużej kwasowości. Kwasowość napojów, takich jak napoje gazowane lub napoje sportowe, może wpływać na kolor zębów, ale słomka działa jak bariera. Nie zmieni to koloru zębów z dnia na dzień, a jeśli zęby są już przebarwione, plama nie zostanie usunięta. Pomoże to zapobiec większym przebarwieniom.Jeśli pilnie potrzebujesz bielszych zębów, możesz spróbować pójść do dentysty i wykonać wybielanie w gabinecie. Chociaż może to być trochę droższe, udowodniono, że ta technika od razu wybiela zęby. Uzyskaj uśmiech, o którym zawsze marzyłeś podczas wybielania w biurze.Po wybieleniu zębów będziesz zdumiona, jak bardzo podniesie to Twoją pewność siebie. Ale co więcej, będziesz również zszokowany tym, jak łatwe, szybkie i niedrogie jest wybielanie zębów. Zastosuj te proste metody, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty przy mniejszym wysiłku i krótszym czasie.

Kornelia