Firma w Anglii

Dzisiaj mamy możliwość wybrania sobie dowolnego kraju, w którym będziemy mogli założyć własną firmę. Wiele osób wybiera Anglię, ponieważ jest tam o wiele łatwiej wystartować. Państwo jest bardziej pomocne i nie stara się zabrać nam wszystkiego, co zarobimy jak to ma miejsce w Polsce.

W naszym kraju najpierw płacimy to, co się państwu należy, a jak cokolwiek zostanie to można za to żyć. W UK jest inaczej, dlatego warto spróbować tam swoich sił, a szybko się przekonamy, że to był strzał w dziesiątkę. Można prowadzić mała firmę jest to samozatrudnienie.

Wiele osób właśnie taką formę prowadzenia firmy wybiera. My, jeśli chcemy to zrobić to też możemy. Jest tutaj minimum formalności, ale za to jest ryzyko w przypadku gdybyśmy coś źle wykonali dla klienta, spóźnili się z pracami. Wtedy za błędy odpowiadamy całym naszym majątkiem. Warto, zatem się zastanowić czy chcemy tego czy jednak wybierzemy inną formę prowadzenia własnej firmy w Anglii.

Co to może być?
To firma Limited, która jest odpowiednikiem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jaką prowadzimy w Polsce. Wtedy odpowiadamy za błędy tylko kapitałem spółki, a nie swoim majątkiem. Niestety prowadzenie takiej firmy jest o wiele bardziej skomplikowane, dlatego trzeba będzie się zastanowić nad tym czy sami sobie z tym poradzimy. Jeśli nie to trzeba będzie skorzystać z księgowego.

Tylko, że to musi być osoba, która bardzo dobrze się na tym zna. Wtedy jesteśmy bezpieczni i bez względu na to czy mamy małą czy dużą firmę to taka osoba nam pomoże. Ze znalezieniem księgowego w UK nie będziemy mieć problemów. Można nawet postawić na polską firmę, która z roku na rok rozwija się na wyspach coraz bardziej. Ofertę tej profesjonalnej firmy księgowej można zobaczyć na. Taka firma jest nam teraz potrzebną, dlatego im szybciej się z nimi skontaktujemy tym szybciej się dowiemy, w czym nam pomogą. Działają w UK od wielu lat, dlatego są bardzo, ale to bardzo dobrze obeznani w prawie, jakie tam teraz obowiązuje.

Kornelia