Porady, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości iPada

Więc w końcu masz iPada, o którym śniłeś.

Co teraz z nim zrobisz? Czy jesteś świadomy wszystkiego, co możesz z nim zrobić? Możesz dowiedzieć się o wszystkich rzeczach, które Twój iPad może zrobić, czytając porady, które pomogą Ci go obsługiwać, które są wymienione poniżej.Apple zawsze sprawdza wszystkie swoje aplikacje przed pokazaniem ich w sklepie. Oznacza to, że ogólnie możesz ufać jakości przedmiotu, który otrzymasz. Powinieneś jednak przynajmniej pobieżnie przyjrzeć się opiniom poprzedniego użytkownika; można to zrobić bezpośrednio ze sklepu.Foldery są teraz obsługiwane przez system iOS iPada. Zacznij od przyłożenia palca do aplikacji. Gdy zaczyna się poruszać, przeciągasz aplikację na inną ikonę, a następnie puszczasz. W rezultacie zostaniesz poproszony o utworzenie folderu do przechowywania i kategoryzacji obu aplikacji. Wybierz dowolną nazwę dla tej grupy.Utrzymuj porządek w aplikacjach dzięki funkcji folderów. Najnowsza wersja iOS umożliwia użytkownikom tworzenie folderów. Aby to zrobić, dotknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż zacznie się poruszać lub podskakiwać. Następnie przeciągnij aplikację, aż znajdzie się nad inną aplikacją, która ma się znajdować w tym samym folderze. Teraz po prostu zwolnij. iPad automatycznie utworzy folder z obiema ikonami aplikacji w środku.Czy masz trudności z pisaniem na iPadzie? Powinieneś dostać klawiaturę bezprzewodową Bluetooth. Twój iPad natychmiast rozpozna każdą klawiaturę Bluetooth. Jeśli często korzystasz z klawiatury, kup etui z wbudowaną bezpośrednio klawiaturą Bluetooth, dzięki czemu nie musisz nosić klawiatury. wszędzieMożesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Porady, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości iPada

Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora.

Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.To ból, gdy otrzymujesz wiadomość e-mail, a Twój iPad za każdym razem dzwoni. Na szczęście tę funkcję można łatwo wyłączyć. Aby to zrobić, przejdź do Ustawień i Ogólne. Wybierz Dźwięki pod zakładką Ogólne. Będziesz mógł tutaj wyłączyć dźwięk lub dostosować głośność.Jeśli chcesz szybko wyciszyć iPada, wykonaj ten prosty krok. Przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności przez kilka sekund. Jest to znacznie szybsze niż ciągłe dostosowywanie głośności. Przytrzymaj go ponownie, gdy chcesz zwiększyć głośność.Nie zapomnij o gestach wielozadaniowych. Należy pamiętać o trzech. Należą do nich przesunięcie czterema palcami (w lewo lub w prawo), aby płynnie przechodzić między używanymi aplikacjami, oraz przesunięcie czterema palcami, aby wrócić do ekranu głównego. Ułatwiają Ci one życie, więc skorzystaj z nich.Jeśli używasz iPada do wprowadzania dużej ilości tekstu, skorzystaj z tej wskazówki, która pozwala zaoszczędzić czas. Kiedy dojdziesz do końca zdania, nie wpisuj kropki. Zamiast tego możesz szybko dwukrotnie dotknąć spacji. Spowoduje to automatyczne wstawienie kropki, po której następuje pojedyncza spacja, aby rozpocząć następne zdanie.Być może masz już niektóre odpowiedzi na pytania dotyczące iPada. Przy tak wielu opcjach i możliwościach, jakie oferuje iPad, nauka wszystkiego naraz może być trudna. Wykorzystaj to, czego się tutaj nauczyłeś, aby zacząć odblokowywać wiele rzeczy, które Twój iPad może dla Ciebie zrobić.

Kornelia