Naturalne piękno paznokci po zastosowaniu manicure japońskiego

Manicure definiuje się jako zabieg kosmetyczny dłoni. Modelowanie i malowanie paznokci, zmiękczenie i usuwanie skórek oraz nakładanie lakieru. Odmiana tego jest znana jako manicure francuski.

Ale teraz modny jest nowy manicure, japoński. 400-letni manicure wywodzący się ze skromnego stylu życia opiera się na naturalnych metodach i odwiecznych technikach. Pasty do zabiegu zawierają witaminy i środki wiążące wodę, które mają znaczący wpływ na równowagę wody i tłuszczu, odżywiając słabe paznokcie. Ze względu na kulturę japońską akrylowe przedłużanie paznokci jest po prostu niedopuszczalne. I nie stosuje się lakierów do paznokci ani lamp UV. Japoński manicure wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa zapewni jakość twoich paznokci. Następnie rozpocznie się zabieg podkreślający piękno naturalnych paznokci. Najpierw delikatnie oczyszcza się paznokcie. Usuwa wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, aby zapobiec nierównomiernemu połyskowi. Skórki zostaną zmiękczone olejkami i odsunięte odpowiednim sztyftem. Krem zostanie następnie nałożony na łożysko paznokcia w celu przygotowania do polerowania. Po zakończeniu polerowania nakładana jest pasta wzmacniająca paznokieć. Po delikatnym rozprowadzeniu na całej powierzchni paznokcie są ponownie polerowane.

Na koniec na paznokieć nakłada się specjalny proszek i poleruje na paznokciu. To chroni paznokieć przed uszkodzeniem i pomaga osiągnąć błyszczącą gładkość. Proces ten powtarza się dwa lub trzy razy. Oba produkty nakłada się na paznokcie za pomocą specjalnych skórzanych buforów, zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, szczególnie dla tych, którzy obawiają się ekspozycji na promieniowanie UV, ponieważ lampy nie są potrzebne. Po zabiegu paznokcie są naprawdę piękne i naturalne, dzięki warstwie ochronnej płytka paznokcia jest gładka i zwarta, paznokieć jest twardszy i naprawdę błyszczący, wyglądają lepiej niż z lakierem nawierzchniowym. Dobrze wykonany manicure japoński to naturalne wzmocnienie paznokci, ochrona przed rozdwajaniem i łuszczeniem, zdrowa stymulacja wzrostu paznokci, oraz jedwabiście błyszczące paznokcie z różowym świecącym odcieniem.

Kornelia