Kilka wskazówek dla każdego, kto chce kupić ubezpieczenie na życie

Jesteś zainteresowany kupnem stałego ubezpieczenia na życie, ale obawiasz się, że możesz nie kupić odpowiedniej polisy, która odpowiadałaby Twoim osobistym potrzebom? Kupowanie ubezpieczenia jest jak wypożyczanie produktu, który pomoże Ci finansowo na wypadek, gdyby wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Większość stałych ubezpieczeń na życie obejmuje ubezpieczenia uniwersalne, zmienne i na całe życie. Te zasady mają wartość, która odpowiada potrzebom większości osób. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć politykę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.Nie polegaj na planach ubezpieczenia na życie dostarczonych przez twojego pracodawcę. Ochrona zapewniana przez plany grupowego ubezpieczenia na życie, które wielu pracodawców wykupuje, może nie zaspokoić wszystkich Twoich potrzeb w zakresie ubezpieczenia na życie. Ponadto, jeśli rzucisz pracę, zwykle nie możesz zabrać ze sobą polisy na życie.Popraw swoją kondycję i zdrowie psychiczne oraz rzuć złe nawyki przed złożeniem wniosku o polisę na życie. Wielu ubezpieczycieli na życie oferuje zniżkę w zależności od stanu zdrowia fizycznego i psychicznego. Palenie, nadwaga, wysokie ciśnienie krwi i cierpienie na depresję mogą zwiększyć koszty Twojej polisy.Jeśli szukasz polisy ubezpieczeniowej na życie i jesteś palaczem, spróbuj rzucić palenie. Dzieje się tak, ponieważ większość firm ubezpieczeniowych na życie nie zapewnia ubezpieczenia palaczowi, ponieważ jest on bardziej narażony na ryzyko zachorowania na raka płuc i inne schorzenia związane z paleniem. Firmy, które zapewnią ubezpieczenie palaczowi, zazwyczaj pobierają wyższe stawki składek.Nie kupuj więcej ubezpieczenia na życie, niż faktycznie potrzebujesz. Chcesz kupić tyle, ile zaspokoi potrzeby Twojej rodziny. Kupowanie zbyt dużej ilości ubezpieczenia na życie oznacza, że ​​zapłacisz znacznie więcej składek. Upewnij się jednak, że nie oszczędzasz na ubezpieczeniu i nie skończysz z polisą, która nie zapewni Twojej rodzinie.Wybierz stałe ubezpieczenie na życie, jeśli chcesz budować wartość gotówkową. Budowanie wartości gotówkowej w polisie na życie pomaga mieć dodatkową gotówkę na przyszłość. Kilka wskazówek dla każdego, kto chce kupić ubezpieczenie na życie

Ubezpieczony może pożyczyć wartość gotówkową po niskim oprocentowaniu.

Mogą również używać go do opłacania składek. Pieniądze rosną bez podatku, a niektórzy planiści finansowi zalecają je jako sposób na pokrycie podatków od nieruchomości w ramach kompleksowego planu finansowego.W kontaktach z brokerami ubezpieczeń na życie należy uważać na brokerów, którzy udają, że wiedzą wszystko, łącznie z tym, co jest w Twoim najlepszym interesie. Kiedy ludzie w branży ubezpieczeń na życie są apodyktyczni, często bardziej martwią się o zarabianie pieniędzy, a nie o ubezpieczenie, którego naprawdę potrzebujesz.Jeśli wybierasz firmę z oceną AAA do prowadzenia swojej działalności, możesz być po prostu rozczarowany. Ponieważ firmy te są tak bardzo zaniepokojone utrzymaniem swoich bezbłędnych ratingów kredytowych, bardzo dokładnie podchodzą do tego, komu przyznają polisę. Zasadniczo musisz być „obrazem zdrowia” i młodości.Zastanów się, jak chcesz kupić ubezpieczenie na życie. Dostępnych jest wiele opcji, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i frustrację, decydując, jak chcesz kupić polisę. Niektóre z opcji obejmują zakup ubezpieczenia bezpośrednio od firmy, zakup za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego lub skorzystanie z pomocy planisty finansowego.Aby Twoje składki na ubezpieczenie na życie były rozsądne, uważaj na historię jazdy. Pomaga to nie tylko w ubezpieczeniu samochodu, ale jest również czynnikiem wykorzystywanym przez wiele firm ubezpieczeniowych na życie. Ryzykowne zachowanie podczas jazdy zwiększa ryzyko śmiertelnego wypadku samochodowego, a dodatkowe ryzyko pojawia się w składce polisy. Jedź bezpiecznie i korzystaj zarówno ze składek na ubezpieczenie na życie, jak i na ubezpieczenie samochodu.Myślenie o możliwości, że coś niefortunnego może ci się przydarzyć, jest niewygodne i może być bardzo stresujące. Jest to jednak ważna decyzja finansowa, którą należy podjąć, aby chronić swoją rodzinę i jej przyszłość. Zainwestowanie wysiłku i czasu w poznanie wszystkich opcji i wybór polisy na dłuższą metę sprawi, że wszyscy poczują się łatwiej.

Kornelia