Wielofunkcyjny jacket

Jeśli kupimy Jacket Covert XT od amerykańskiej firmy Zeagle to będziemy bardzo zadowolenie. To właśnie ten model, który każdemu nurkowi się przyda i właśnie, dlatego jest to oferta skierowana właśnie do nas.

Jest to model niesamowicie wytrzymały, co ma przecież znaczenie, ale również jest uniwersalny, dlatego w stu procentach spełni wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. w nowym modelu znajdziemy system MOLLE, który zapewnia bardzo szybki i łatwe mocowanie potrzebnego nam sprzętu oraz akcesoriów. Kiszenie są o wiele większe niż w poprzednich modelach, co oznacza, że można wziąć więcej balastu.

Mamy również przygotowany nowe system odpinania balastu. Znajdziemy tutaj również specjalnie skontrowany pasek, który umożliwia nam regulacje pozycji butli. Mamy dodatkowy rząd szerszych pasków wykonanych z gumy ułatwiających mocowanie butli. Materiał jest trwały i elastyczny, dlatego Jacket jest dla nas bardzo dobrą propozycją. Całość została stworzona w taki sposób żeby było to coś, co jest potrzebne nawet najbardziej wymagającym nurkom, którzy często schodzą pod wodę.

Co jeszcze zawiera ten zestaw?

Mamy poduszki na ramionach i lędźwiach, które wykonanej zostały z pianki i dzięki temu podchodzą komfort użytkowania. Mamy dodatkowe kieszenie, które będzie można wypełnić dowolnymi akcesoriami. Mamy możliwość podpięcia noża po obu stronach.

Całość waży niecałe trzy kilogramy. Dostępne są różnej pojemności worki wypornościowe od 15 do 19 litrów. Jacket dostępny jest w różnych rozmiarach, co oznacza, że można będzie dopasować to dla kobiet jak i dla mężczyzn. Warto zainteresować się tym modelem, bo na pewno jest najlepszy na rynku i co ważne w dobrej cenie. Wybierając Jacket Covert XT zyskamy naprawdę bardzo dużo. Jeśli zamierzamy schodzić pod wodę to właśnie tego nam trzeba i będziemy do tego zadania w stu procentach przygotowani. Mamy komfort i bezpieczeństwo w bardzo przystępnej cenie. Nic lepszego nie znajdziemy, dlatego trzeba się z tego cieszyć, że oferta jest dla nas dostępna.

Kornelia