Szafy kartotekowe KOP

Firma Gaudia na naszym rynku funkcjonuje jako podmiot o bardzo dobrych opiniach Niewątpliwie mamy do czynienia tutaj z bardzo wysoką jakością. Dotyczy ona w głównej mierze szaf kartotekowych przydatnych w każdej placówce medycznej. Szafy kartotekowe, o których jest tutaj mowa, to wysokogatunkowe produkty, dzięki którym funkcjonowanie tychże placówek jest nie tylko możliwe, ale po prostu jest znacznie sprawniejsze.

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Można mówić o tym, że wiele różnych szaf kartotekowych znajdujących się w sprzedaży jest warta zainteresowania. Dlaczego więc w sposób szczególny należy wskazać na te meble medyczne? Powodów ku temu jest co najmniej kilka.

Mowa jest o:
– szafach funkcjonalnych,
– szafach trwałych,
– szafach estetycznych,
– szafach bezpiecznych.

To na pewno wystarczy do tego, aby co najmniej bliżej przyjrzeć się owej ofercie. Szafy kartotekowe są bardzo zróżnicowane, posiadają bardzo różną liczbę szuflad, mają bardzo różne rozmiary. Tym samym można w nich przechowywać dokumentację medyczną bardzo różnej wielkości, różnych formatów. Szuflady w poszczególnych szafach łatwo się otwierają, a poza tym posiadają specjalne blokady, dzięki którym żadna z nich nie wysunie się niekontrolowana. Wysunąć można jednocześnie tylko jedną z szuflad. W ten sposób można uzyskać efekt stabilności całego mebla. Niewątpliwie bardzo ważnym aspektem jest także ten, że owe szafy są wykonane z solidnej blachy malowanej proszkowo na jeden z wielu kolorów. To powoduje, że szafy są nie tylko bardzo estetyczne, ale ponadto również są one bardziej trwałe. Można mówić o bardzo wysokiej odporności na korozję. W porównaniu do szaf drewnianych mamy do czynienia ze znacznie wyższą jakością użytkową.

Szafy typu KOP

Wśród wielu produktów owej firmy, możemy między innymi wskazać na szafy typu KOP. Mamy do czynienia z szafami KOP 2, KOP 3 oraz KOP 5. Ta liczba oznacza nic innego jak ilość szuflad, które znajdują się w danym meblu. Szafy te są przeznaczone do przechowywania kartotek w formacie B5. Posiadają one specjalne przegrody, dzięki którym dokumentację medyczną można przechowywać w dwóch rzędach. Warto dodać, że szuflady w tych szafach posiadają nie tylko blokadę zabezpieczającą przed otworzeniem dwóch szuflad jednocześnie, ale również należy wskazać na specjalną blokadę, która zabezpiecza szufladę przed całkowitym wypadnięciem. Szuflady w szafach znajdują się na specjalnych prowadnicach teleskopowych, dzięki czemu możemy mówić o bardzo dużej łatwości otwierania. Na stronie internetowej https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe/szafy-do-kopert-format-b5-dokumenty-medyczne mamy umieszczonych znacznie więcej cennych informacji na temat wszystkich szaf kartotekowych znajdujących się w ofercie firmy Gaudia. Na pewno warto bliżej się tym zainteresować, jeśli zależy nam na wysokiej jakości. Zasadniczo dla klienta bardzo ważne są opinie na temat danego produktu. W odniesieniu do tych szaf kartotekowych będziemy mówili o samych pozytywnych opiniach wygłaszanych przez klientów.

Kornelia