Klub dla podróżników – spotkania podróżnicze

Wiele osób podróżuje po całym świecie. Jedne grupy jadą na wyjazdy zorganizowane przez kogoś albo przez biuro podróży, a inne grupy wszystko organizują same. Dla tych drugich grup stworzona została klubokawiarnia.

Jest to miejsce częstych spotkań osób, które kochają podróże i chcą w tym wyjątkowym klimacie spędzić czas. Można tam zobaczyć wiele ciekawych zdjęć, można też poznać ludzi, którzy tak jak my kochają podróże, dlatego im wcześniej się pojawimy w tym lokalu tym lepiej będzie dla nas.

Stworzenie takiej klubokawiarni dla podróżników nie było łatwym zadaniem, dlatego trzeba było się mocno postarać. Weźmy pod uwagę, że takie osoby, które kochają podróże mają wiele wymagań i tylko, jeśli się je wszystkie spełni to są szanse na utrzymanie się tego miejsca. Główne wymaganie to wyjątkowe wnętrze i klimat, którego nie da się porównać z żadnym innym. Lubimy takie klimaty, bo oryginalność jest dzisiaj w cenie. Tutaj mamy to wszystko, na co zwracamy uwagę.

Wynajem sali

Do wyboru mamy dwie sale, z czego jedna jest klasyczna. To sala dla osób, które cenią sobie tradycjonalizm i chcą odpocząć po ciężkim dniu. Tutaj znajduje się bar oraz stoliki z krzesłami. Mamy również ekspozycje zdjęć podróżniczych, które można podziwiać i nimi się zachwycać. Jeśli planujemy spotkanie maksymalnie dwunastu osób to na pewno taka sala spełni nasze wszystkie oczekiwania. Można tam również wykorzystać specjalny kącik znajdujący się pomiędzy barem, a oknem i wtedy dodatkowo zmieści się tam sześć osób.

W tym wyjątkowym miejscu będziemy na pewno bardzo miło spędzać czas. Jeśli właśnie takiego rozwiązania szukacie to znajdziecie je na spotkania podróżnicze Warszawa. To jedyne takie miejsce, które ma tak dobrze przygotowaną ofertę. Zapoznajcie się z nią całą, a przekonacie się, że naprawdę warto było tutaj przyjść. Będzie to miłe zaskoczenie dla Was, ale również dla znajomych, którzy przyjdą na spotkanie. Na stronie można zobaczyć wiele zdjęć z klubokawiarni dla podróżników i warto się z tym zapoznać.

Kornelia