rip
Powrót do listy produktów

Nikon oprogramowanie Camera Control Pro 2 Full

Cena brutto: 634 zł
Produkt Dostępny (Wysyłamy w: 7 dni)
Oblicz
ratę
Lukas
 
Nikon
Nikon oprogramowanie Camera Control Pro 2 Full Powiększ

do góryOpis produktu

Program Nikon Camera Control Pro 2 umożliwia zdalne sterowanie ustawieniami większości lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. Połączenie między komputerem a aparatem można zrealizować za pośrednictwem kabla USB albo przewodowej lub bezprzewodowej sieci LAN przy użyciu przekaźnika bezprzewodowego. Aplikacja obsługuje zaawansowane funkcje aparatów, m.in. podgląd "na żywo", przetwarzanie obrazu i przeglądarkę pozwalającą na zbiorcze wyświetlanie podglądu zdjęć i wybieranie spośród nich fotografii, które zostaną przesłane do komputera. Współpracuje z opracowanym w firmie Nikon oprogramowaniem do obróbki i wyświetlania zdjęć.

Program Nikon Camera Control Pro 2 oferuje:

  • Zdalne sterowanie za pomocą komputera większością ustawień lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, m.in. trybem ekspozycji, czasem otwarcia migawki i przysłony.
  • Działanie za pośrednictwem przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN przy użyciu przekaźnika bezprzewodowego.
  • Bezpośrednie przesyłanie zdjęć z aparatu do komputera i zarządzanie wszystkimi wykonywanymi procedurami: od fotografowania po zapisywanie wybranych zdjęć.
  • Rozbudowane opcje przeglądarki pozwalają wyświetlać miniatury fotografii przechowywanych w komputerze.
  • Zdjęcia znajdujące się w buforze aparatu można przed przesłaniem do komputera potwierdzać lub usuwać przy użyciu komputera za pośrednictwem widoku miniatur lub podglądu.
  • Obsługa trybów podglądu "na żywo" (Bez statywu i Statyw), w których matryca aparatu dostarcza bieżącego podglądu przez obiektyw. Pozwala to na współbieżne korygowanie punktu ostrości i (lub) wyzwalanie migawki oraz sprawdzanie zdjęcia na ekranie komputera. W trybie Statyw jest możliwe zdalne wybieranie odpowiedniego punktu autofokusa.
  • Obsługa Przetwarzania obrazu, która umożliwia wybieranie i korygowanie parametrów obrazu za pomocą komputera, oraz tworzenia i zapisywania w aparacie niestandardowych krzywych (danych kompensacji tonalnej).

 

Pakiet zawiera licencję + nośnik (program). Licencja obejmuje tylko jedno stanowisko (jeden komputer) pracy.


do góryZestaw zawiera:

  • program
  • gwarancja
  • instrukcja obsługi

Opinie użytkowników produktu

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych dodanych opinii. Twoja może być pierwsza!
Dodaj swoją opinię

Zalecane akcesoria

Brak akcesoriów do wyświetlenia
/srv/_system/settings.php