rip
Powrót do listy produktów

Eneride akumulator E Casio NP 70 (Casio NP-70)

Cena brutto: 44.49 zł
Produkt Dostępny (Wysyłamy w: 7 dni)
 
Eneride akumulator E Casio NP 70 (Casio NP-70) Powiększ

do góryOpis produktu

Litowo jonowy akumulator Eneride E Casio NP 70 to znakomity zamiennik oryginalnego ogniwa Casio NP-70. Jest przeznaczony do zasilania cyfrowych aparatów kompaktowych Casio, między innymi EX-Z 150, EX-Z 250. Akumulator ma pojemność 900 mAh i napięcie 3.7V.

W porównaniu do starszych typów (np. Ni-Cd niklowo-kadmowych) akumulatory litowo-jonowe posiadają większą pojemność energii przy mniejszej masie, oraz (co jest bardzo ważne z punktu widzenia użytkownika) brak efektu pamięciowego. Pozwala to na doładowanie akumulatorów w dowolnym momencie, bez względu na stan rozładowania i bez żadnych obaw, że odbędzie się to kosztem ich pojemności.

Niemiecka marka Eneride, zdobywa ogromną popularność w całej Europie jako solidny i markowy producent wszelkich systemów zasilania.

do góryZestaw zawiera:

  • akumulator

do góryWażniejsze parametry techniczne

Producent: Eneride
Budowa: akumulator litowo-jonowy
Napięcie: 3.7V
Pojemność: 900mAh
W zestawie: akumulator
Pokaż wszystkie parametry

Opinie użytkowników produktu

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych dodanych opinii. Twoja może być pierwsza!
Dodaj swoją opinię

Zalecane akcesoria

Brak akcesoriów do wyświetlenia